Grupas biedri

Prof. Marcis Auzinsh

Biroja atrašanās vieta
Zeļu 8, birojs 214

Telefons +371-7033750
Fakss    +371-7033751
Marcis.Auzins@lu.lv

Ms. Laureta Busevica

Biroja atrašanās vieta
Zeļļu 8, birojs 210
Telefons +371-7033750
Fakss    +371-7033751
Laureta.Busevica@lu.lv

Pjotr Grishin

Bijušais biedrs

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāsera centrs
Telefons +371 7033791
peter.grishin@gmail.com

Dr. Aigars Ekers

Bijušais biedrs

Biroja atrašanās vieta
Birojs - Laser Centre
Telefons +371-7033790
ekers@latnet.lv

Dr. Florian Gahbauer

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāzera centrs116
Telefons +371-7033761
helmuth@lanet.lv

Dr. Kaspars Blush

Bijušais biedrs

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs: Lāsera centrs
Telefons +371 7033749
kblush@latnet.lv

Aigars Atvars

Bijušais biedrs

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāsera centrs
Telefons +371 7033749
Aigars.Atvars@lu.lv

Edvards Valbahs

Bijušais biedrs

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāsera centrs
Telefons +371 7033749
Edvards@lanet.lv

Mrs. Andra Damberga

Biroja atrašanās vieta
Zellu 8, birojs 210
Telefons +371-7033750
Fakss    +371-7033751
Andra.Indriksone@lu.lv

Dr. Linards Kalvans

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāsera centrs
Telefons +371 7033749
Linards.Kalvans@lu.lv

Eduards Cauna

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāsera centrs
cauna@parks.lv

Iļja Feščenko

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāsera centrs
Telefons +371 7033791
ifes@inbox.lv

Dr. Janis Alnis

Bijušais biedrs

Fizikas departaments
Latvijas universitāte
alnis@latnet.lv
Pašlaik kopā strādā
Prof. Hänsch no Minhenes

Dr. Janis Klavins

Bijušais biedrs

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāsera centrs
Telefons +371 7033789
jklavins@latnet.lv

Vladimir Grushevskii

Bijušais biedrs

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļļu iela 8
Birojs - Lāsera centrs
Telefons +371-7033789
grushevsky@baltinet.lv

Dr. Kaspars Michulis

Bijušais biedrs

Biroja atrašanās vieta
Fizikas departaments
Zeļu iela 8
Birojs - Laser Centre
michulis@latnet.lv

Ints Eidiņš

Biroja atrašanās vieta
Zeļļu 8, birojs 210

Artūrs Mozers

Biroja atrašanās vieta
Zeļļu 8, birojs 210

arturs.mozers@lu.lv

 

Artūrs Ciniņš

Biroja atrašanās vieta
Zeļļu 8, birojs 210
arturs.cinins@lu.lv

Mārtiņš Brūvelis

Biroja atrašanās vieta
Zeļļu 8, birojs 210

Autortiesības

Šajā lapā atrodamie materiāli ir domāti nekomerciālai lietošanai studentiem, pētniekiem un visiem interesentiem. Tos nedrīks lietot komerciālos nolūkos. Daļa materiālu ir aizsargāti ar autortiesībām. Materiālu tālākai pārpublicēšanai ir nepieciešams saņemt autortiesību īpašnieka atļauju. Parasti tas ir izdevējs, bet atsevišķos gadījumos – Mārcis Auziņš.